Prijswinnaars Straatparade 2018

24-9-2018

Op zondag 23 september werd het Zomercarnaval seizoen 2018 op feestelijke wijze afgesloten met de prijsuitreiking van de Straatparade. Na afloop van de Straatparade op 28 juli waren de genomineerden al bekend gemaakt.

Uit handen van de Queen Rotterdam Unlimited Zomercarnaval en first en de second runner up ontvingen de genomineerden afgelopen zondag hun prijzen.

Beste animator
1ste prijs: Cabo Verde Chegou met DJ Attractive en DJ Nadia Rodrigues
2de prijs: Caribbean Love met Flagz Sound, DJ Bang en DJ Mack
3de prijs: Colores Latinos met DJ El Gordo Salsero
De prijswinnaars ontvingen een beker.

Eervolle vermeldingen: People’s Choice met DJ Bochylis en zanggroep Niffo’s, The Shining Stars met TNI en DJ Shug La Shedah en Pleasure & Beauty met DJ Showme en DJ Marvin.
Degenen met een eervolle vermelding ontvingen een beker.

Beste choreografie
1ste prijs: Cabo Verde Chegou
2de prijs: Colores Latinos
3de prijs: Caribbean Love
De prijswinaars ontvingen een beker en een cheque voor respectievelijk € 250,00, € 150,00 en € 100,00.

Eervolle vermeldingen: Pleasure & Beauty en Bolivia Minka.
Degenen met een eervolle vermelding ontvingen een beker.

Innovatieprijs
Eervolle vermeldingen: The Shining Stars en Legacy Carnival Group
Degenen met een eervolle vermelding ontvingen een beker

Mooiste praalwagen
1ste prijs: The Shining Stars, thema ‘African Wildlife’
2de prijs: People’s Choice, thema ‘Tropical Paradise’
3de prijs: Kingdoms Under The Sun, thema ‘Venitian Carnival’
De prijswinaars ontvingen een beker en een cheque voor respectievelijk € 750,00, € 500,00 en € 250,00.  

Eervolle vermeldingen: Cabo Verde Chegou, Colores Latinos en Royale Kingdom.
Degenen met een eervolle vermelding ontvingen een beker.

Beste individueel
1ste prijs: Daya Maduro van The Shining Stars, thema ‘ Mama Africa’
2de prijs: Lisandro Grigorius van Sorpresa, thema ‘Beautycase of Sorpresa’
3de prijs: Roosje Conquet van Sparkling Mix, thema ‘Sterrenbeeld Weegschaal’
De prijswinnaars ontvingen een beker en een cheque voor respectievelijk € 500,00, € 250,00 en € 100,00.

Eervolle vermeldingen: Cecilia van Sleeuwen – Lima Lopes van Cabo Verde Chegou, Gisela Leito – Droge van Sorpresa en Venicia Cook van People’s Choice.
Degenen met een eervolle vermelding ontvingen een beker.

Beste groep
1ste prijs: The Shining Stars, thema ‘Africa Chique’
2de prijs: Cabo Verde Chegou, thema ‘ Griekse mythologie’
3de prijs: Bin Bo Bula Adenter, thema ‘ Into the deep sea’
De prijswinnaars ontvingen een beker en een cheque voor respectievelijk € 500,00, € 1.000,00 en € 2.500,00.

Eervolle vermeldingen: Bolivia Minka, Legacy Carnival Group en Sorpresa.
Degenen met een eervolle vermelding ontvingen een beker.

Deel dit bericht op social media:

Partners

Rotterdam Unlimited uses cookies This website makes use of cookies. Why? Click here for more information.